wyszukiwanie zaawansowane
1 » Historia firmy BANNER2

Historia firmy BANNER

alt

Historia sukcesu

The Banner history film
The Banner history film


Historia sukcesu spółki Banner nierozłączenie związana jest z rodziną Bawart. Początki sukcesu technicznego oraz ekonomicznego sprowadzają się do roku 1937, kiedy Artur Bawart założył firmę. W roku 1965 przekazał kierowanie spółką synom, KR Norbertowi Bawart oraz inż. Rolandowi Bawart, którym przekazał udziały w spółce. W sierpniu roku 1996 na czele spółki stanęła już trzecia generacja: od tej pory firmą zarządzają Andreas Bawart oraz Mgr. Thomas Bawart.

Banner to ceniona w skali międzynarodowej austriacka firma, oferująca najwyższej jakości akumulatory, oprzyrządowanie do akumulatorów oraz ciężarki wyważające najwyższej jakości.

Jako jedyny producent akumulatorów z Austrii spółka Banner ceniona jest na arenie międzynarodowej jako wiodący producent, który dostarcza akumulatory na oryginalne wyposażenie wielu znaczącym producentom samochodów, jakimi są np. Audi, BMW, VW, Chrysler, Porsche lub Mercedes. Jakość produktów spółki Banner sprawdza się na najchłodniejszej północy w Skandynawii w takim samym stopniu, jak pod gorącym słońcem Afryki.

Spółka Banner jest znaczącym dostawcą oryginalnego wyposażenia dla firm, do których należy np.:

Aston Martin - GB
Audi - D
BMW - D
Bomag - D
Caterpillar - B
Jungheinrich - D
Kässbohrer - D
Knaus Tabbert - D
Liebherr - A, D
Mercedes - D
Mitsubishi - NL
Porsche - D
Rammax - D
Volvo - B
VW - D, SK
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl